KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488507
nr 1448 8507
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, "Österlen". Signerad. Olja på duk, 53x64cm, yttermått inklusive ram: 73x84cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:27:05
12/2 21:58:19
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg